niedziela, 8 czerwca 2014

Podróż w czasie na jedno popołudnie

Drodzy Nasi Czytelnicy!

Praca pracą, ale odpoczywać czasem też trzeba. Wczoraj, dzięki uprzejmości aktora Andrzeja Fogla, mogliśmy wybrać się do łódzkiego Teatru Muzycznego na widowisko muzyczne "Powróćmy jak za dawnych lat", w którym Fogiel gra oficera Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego. Jadąc na miejsce myśleliśmy, że skoro w centralnej Polsce pogoda jest doskonała, to pewnie rzesze łodzian i mieszkańców okolicznych miast i miasteczek wykupują cały zapas węgla na grilla ze wszystkich okolicznych sklepów i stacji benzynowych – a w Teatrze Muzycznym będzie pusto...

Jak bardzo się myliliśmy! Parking pękał w szwach, już nie mówiąc o widowni:

Kilka minut przed rozpoczęciem... Zdjęcie jest nieostre, bo robiliśmy je ukradkiem
Sylwetkę Andrzeja Fogla przybliżaliśmy Wam już wcześniej pisząc o nim, jego ojcu Aleksandrze Foglu i wuju Mieczysławie Foggu, a przede wszystkim pokazując Wam niesamowite zdjęcia z ich rodzinnego archiwum:
Z archiwum zdjęciowego rodziny Foglów
Oraz rozmawiając z nim temat współpracy jego ojca z kontrowersyjnym Markiem Hłaską:
Brytyjska klęska pod Hłaską

Wczoraj wraz z Andrzejem Foglem i innymi aktorami przenieśliśmy się w czasie do pierwszych dekad XX wieku w Warszawie... Słysząc takie szlagiery, jak Ada, to nie wypada, Każdemu wolno kochać, Sex appeal…, Ta ostatnia niedziela i widząc wszystkich wykonawców w bardzo starannie dobranych strojach z epoki łatwo zapomnieć, że jest się w upalnej Łodzi, a prace nad kolejnymi planami "Ikon srebrnego ekranu" nabierają takiego tempa, że weekendy już dawno przestały oznaczać czas wolny.

Ale nie narzekajmy! Następne przedstawienie grają dziś wczesnym wieczorem i widownia też na 101% będzie pękać w szwach. Kolejne widowiska planowane są na jesień 2014 i bardzo gorąco zachęcamy Was do kupienia biletów – co może nie być łatwe patrząc na liczbę osób na sali. Na pewno nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Wczorajsze widowisko "Powróćmy jak za dawnych lat" skończyło się owacją na stojąco i trzema bisami:

Owacja na stojąco
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Teatru Muzycznego w Łodzi:
"Powróćmy jak za dawnych lat" w łódzkim Teatrze Muzycznym

A na zachętę mamy dla Was jeszcze kilkanaście (na szczęście lepszej jakości) zdjęć:
Pozdrawiamy!
Studio Filmowe Hybrys

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz