sobota, 28 czerwca 2014

Zaczęły się wakacje!

Wczoraj był dzień, w którym tysiące ubranych na galowo małych szkrabów, podlotków i dryblasów wybiegło ze szkół ze świadectwami i największymi uśmiechami, jakie na ich twarzach można w ogóle w ciągu roku zobaczyć – bo wreszcie znów są wakacje.
Pewne łódzkie liceum nawet zaserwowało swoim maturzystom podróż w czasie i rozdało im świadectwa podbite pieczęcią z orłem bez korony. Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, to zajrzyjcie tutaj:
TVN: Pieczątka z czasów PRL na świadectwach maturalnych

Mimo, że zaczął się sezon ogórkowo-urlopowy, reżyser Jarosław Antoszczyk nie przerywa prac nad filmem "Ikony srebrnego ekranu", więc możecie być pewni, że przez całe wakacje będziemy Wam tutaj i na naszym Facebooku regularnie dostarczać nowe posty, filmy, fotosy i materiały z planów zdjęciowych.

Nadal będziemy gorąco (bez względu na temperaturę) zachęcać Was do letniego podróżowania szlakiem miejsc, które zagrały w najpopularniejszych produkcjach filmowych i telewizyjnych PRL, a dla tych, którzy zostają w domu, szykujemy kolejną porcję postów z cyklu "To trzeba zobaczyć", w których polecamy Wam najciekawsze, a czasem mało znane, PRL-owskie filmy.

A skoro już o wakacjach mowa:
z którym zdjęciem z tych poniżej bardziej kojarzą się Wam wakacje w PRL?
Uff, jak gorąco!
Dyskretny chłód własnego namiotu
Pozdrawiamy!
Studio Filmowe Hybrys

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz