środa, 18 czerwca 2014

Making of, czyli z planu "Ikon srebrnego ekranu": Pan Samochodzik

rys. Daniel Baum
Kolejny Making of z planu "Ikon srebrnego ekranu"! Tym razem o jakże uwielbianym i znanym chyba przez wszystkich "Panu Samochodziku". Zanim jednak zachęcimy Was do obejrzenia tego materiału, to przypominamy, że już kilka miesięcy temu ten temat na naszym blogu pojawił się wraz z tajemniczą historią skarbu templariuszy...

Dla tych z Was, którzy nie pamiętają albo jeszcze nie czytali tamtego postu, wrzucamy link:
Hans Kloss kontra templariusze
Warto rzucić okiem i przed wyjazdem na urlop spakować łopatę lub wykrywacz metali, bo skarbu templariuszy jeszcze nie odnaleziono... ;)

Wracając do naszego kolejnego Making-ofa: w tym materiale nie znajdziecie podpowiedzi co do tego, gdzie szukać skarbu, ale posłuchacie o tym, jak wszyscy dorastamy (no bo przecież się nie starzejemy!).
Takie rozmowy, jak ta, której fragment publikujemy w dzisiejszym filmiku, zawsze dają do myślenia. Człowiek zaczyna zastanawiać się, dlaczego rodzice ubierali go w takie śmieszne spodnie albo spódniczki, dlaczego nie korzystał, ile wlezie, z dobrej pogody latem, co się stało z naszymi najlepszymi kumplami i kumpelami z dzieciństwa, kiedy ten cały czas minął?

Stanisław Mikulski też się nad tym zastanawia:


A Wy czujecie upływ czasu?

Pozdrawiamy!
Studio Filmowe Hybrys

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz