piątek, 9 stycznia 2015

Ilustracje "Ikon srebrnego ekranu" dla Was!

Od samego początku naszego bloga i fanpage'a na Facebooku dzielimy się z Wami wyjątkowymi ilustracjami, które na potrzeby filmu "Ikony srebrnego ekranu" i naszych spotkań z jego bohaterami tworzy Daniel Baum, profesjonalny rysownik, artysta plastyk i absolwent malarstwa na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, który od ponad 10 lat zawodowo zajmuje się ilustrowaniem współpracując z największymi firmami w Polsce i za granicą zarówno komercyjnie, jak i artystycznie.

Rysunki jego autorstwa znajdują się domach takich polskich gwiazd jak niedawno zmarły główny bohater naszego filmu Stanisław Mikulski, Stanisław Jędryka, Michał Szewczyk, Ryszard Filipski i inni.

Na naszą prośbę Daniel Baum przygotował trzy ilustracje, które możecie pobrać w dużej rozdzielczości i użyć jako tapetę na komputer, tablet lub telefon, albo wydrukować i powiesić na ścianie w formie plakatu. Wystarczy kliknąć w link nad tą ilustracją, która najbardziej się Wam podoba.

Po kliknięciu w wybrane łącze przeniesiecie się na stronę Ikony srebrnego ekranu (Dropbox) – tam trzeba kliknąć w znajdujący się w prawym dolnym rogu wielokropek i wybrać opcję "Pobierz". I gotowe!

Wersja 1

Link do pobrania dużego pliku: http://bit.ly/1tRcSVT


Wersja 2

Link do pobrania dużego pliku: http://bit.ly/1xZKxk2Wersja 3

Link do pobrania dużego pliku: http://bit.ly/1xYO8SO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz