czwartek, 1 maja 2014

Dlaczego Hans Kloss się poddał?

Stanisław Mikulski już miał dość...
Dziś 1 maja, a więc swoje 85. urodziny obchodzi główny bohater "Ikon srebrnego ekranu", odtwórca uwielbianej roli Hansa Klossa, którego przygody obejrzało ponad miliard ludzi na całym świecie, czyli Stanisław Mikulski!

Reżyser "Ikon srebrnego ekranu" Jarosław Antoszczyk wraz z ekipą Studia Filmowego Hybrys odwiedzili jubilata w jego domu i zawieźli mu bardzo szczególny prezent:
rys. Daniel Baum
Choć na ścianach w domu Mikulskiego wisi mnóstwo portretów i plakatów, to wygląda na to, że nasza urodzinowa niespodzianka też znajdzie dla siebie miejsce.
Jarosław Antoszczyk ze Stanisławem Mikulskim
Jarosław Antoszczyk ze Stanisławem Mikulskim
Pamiątkowe dedykacje i życzenia
Jednak nie tylko o dedykację dla jubilata chodziło, ale też o dedykacje dla Was! Mikulski opatrzył swoim podpisem kilka egzemplarzy autobiografii "Niechętnie o sobie" i ekskluzywnego wydania DVD "Stawki większej niż życie", które wraz z innymi jedynymi w swoim rodzaju nagrodami już niedługo będziecie mogli zdobyć w kilku konkursach na naszym blogu i Facebooku.


Podpisywanie zajęło tyle czasu, że pod koniec nasz Hans Kloss się poddał! Gdyby policzyć, ile autografów i dedykacji Mikulski w swoim życiu złożył, to zebrałoby się z tego dobre kilkadziesiąt godzin podpisywania, ale gwarantujemy, że wszystkie egzemplarze książki "Niechętnie o sobie" i DVD "Stawki większej niż życie", które będziecie mogli wygrać w naszym konkursach, mają osobistą dedykację jubilata!Obserwujcie naszego bloga i Facebooka!

Pozdrawiamy!
Ekipa Studia Filmowego Hybrys

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz