czwartek, 27 lutego 2014

Dedykacje, autografy, czyli spotkanie twórców "Ikon srebrnego ekranu"

Stanisław Jędryka z Jarosławem Antoszczykiem
źródło: Studio Filmowe Hybrys

Znów napisał o nas Onet! Zobaczcie, Stanisław Jędryka wpisuje dla Was dedykacje w książki, które już niebawem rozdamy w konkursie. Do wygrania będą też inne nagrody z dedykacjami od innych wielkich osobistości – z nasz główną gwiazdą, Stanisławem Mikulskim, na czele. Ale o tym jeszcze ciii... Niech wisienka na tym torcie pozostanie, póki co, tajemnicą, bo potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby to wszystko porządnie zorganizować.
Stanisław Jędryka z Violettą Błaszczuk
źródło: Studio Filmowe Hybrys
W artykule przeczytamy między innymi, że:

"Podczas niedzielnego spotkania z Antoszczykiem i Błaszczuk Stanisław Jędryka opatrzył dedykacją i autografem kilka egzemplarzy swojej książki pt. „Miłości mojego życia”. Już niebawem fani „Ikon srebrnego ekranu” będą mieli okazję zdobyć je w pierwszym z kilku konkursów, które zostaną zorganizowane na oficjalnym fanpage’u twórców serialu (wystarczy kliknąć tutaj).

Książka „Miłości mojego życia” opisuje historię zawodowego i prywatnego życia twórcy. W 1962 roku Stanisław Jędryka – wtedy jeszcze początkujący adept sztuki reżyserskiej – za swój fabularny debiut, „Dom bez okien” z Wiesławem Gołasem, Danutą Szaflarską, Elżbietą Czyżewską, Tadeuszem Fijewskim i Hanką Bielicką w obsadzie, otrzymał nominację do nagrody na festiwalu filmowym w Cannes.

W czasie spotkania reżyserzy rozmawiali też o wspólnej pracy przy tworzeniu kolejnego filmu dokumentalnego, tym razem o Jędryce. Jak przystało na profesjonalistę, Stanisław Jędryka przyniósł na spotkanie gotowy konspekt scenariusza tego filmu. Początek prac nad nim zaplanowano już na jesień 2014 r."

Resztę artykułu przeczytacie tutaj: "Spotkanie twórców serialu "Ikony srebrnego ekranu""
Jędryka i Antoszczyk
źródło: Studio Filmowe Hybrys


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz