niedziela, 22 marca 2015

KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Lśniące, jeszcze ciepłe plakaty autorstwa naszego "Ikonowego..." rysownika Daniela Bauma


Aby wziąć udział, wystarczy wejść na nasz oficjalny fanpage na Facebooku i pod postem o konkursie w komentarzu odpowiedzieć na pytanie:

W jakim polskim filmie lub serialu Stanisław Mikulski jako Hans Kloss mógłby nagle pojawić się i, wplątawszy się w fabułę, odmienić losy bohaterów? :D

Autorzy 7 odpowiedzi, które  uzyskają najwięcej polubień, otrzymają unikatowe plakaty „Ikon srebrnego ekranu”, rysowane mistrzowską ręką naszego rysownika Daniela Bauma, którego prace wiszą już w domach Stanisława Mikulskiego, Ryszarda Filipskiego, Stanisława Jędryki i innych bohaterów naszego filmu. 

Plakaty mają wymiar 50 na 70 cm, są wydrukowane na grubym, błyszczącym niczym sława naszych najlepszych polskich aktorów i reżyserów papierze fotograficznym i będą doskonale prezentować się w domach prawdziwych filmowych koneserów! 

Zwycięzcy dostaną je w solidnych tekturowych tubach, które ochronią je przed zazdrosnym okiem pań na poczcie, listonoszy i sąsiadów.

 Konkurs trwa od niedzieli 22 marca do wtorku 31 marca 2015 roku do godziny 23:55. Zwycięzców ogłosimy 1 kwietnia 2015 roku, czyli w Prima Aprilis! :D

Liczymy na Waszą wyobraźnię! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz