czwartek, 4 grudnia 2014

Kilka słów o pogrzebie Stanisława Mikulskiego

Obserwujemy szum medialny po śmierci Stanisława Mikulskiego i przed jutrzejszym pogrzebem aktora i okazuje się, że nawet w Sejm uczci Go minutą ciszy.

My będziemy jutro wraz z reżyserem "Ikon srebrnego ekranu" Jarosławem Antoszczykiem na pogrzebie Stanisława Mikulskiego, ale nie zamierzamy rzucać się w oczy. Chcemy jedynie, abyście wiedzieli, że zamówiliśmy wieniec z taśmą filmową, który podpisaliśmy w imieniu nas – twórców filmu – i Was – naszych czytelników i fanów Stanisława Mikulskiego, bo uważamy, że to najbardziej trafne pożegnanie.

"Ikony srebrnego ekranu" powstają dla Was i Stanisław Mikulski o tym wiedział. Bardzo się z tego cieszył, a przy okazji spotkań z Jarosławem Antoszczykiem podglądał to, co dzieje się na naszym blogu i fanpage'u na Facebooku.

Uroczystości pogrzebowe Stanisława Mikulskiego odbędą się w piątek 5 grudnia 2014 roku o godzinie 12:00. Aktor spocznie na warszawskich Powązkach Wojskowych. Pogrzeb będzie miał charakter świecki i zgodnie z wolą aktora jego ciało zostanie poddane kremacji.

Jutro będzie dla nas wszystkich bardzo przykry dzień, ale zamiast się smucić, spróbujmy zapamiętać Go takim:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz